На Черкащині середня заробітна плата складає 2 мінімальні

Фінанси

На Черкащині середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у листопаді 2019р. становила 8962 грн, що у 2,1 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн) і склала 97,4% до жовтня 2019р. та 115,5% до листопада 2018р.

Ukrainian English Russian

Про це інформує ГУ статистики у Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися складське господарство та допоміжна діяльність у сфері транспорту, фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – добувна промисловість і розроблення кар’єрів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,3–2,4 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 62% від середнього рівня по економіці.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: