На Черкащині служба зайнятості допомогла працевлаштувати майже 900 переселенців

Новини

З початку проведення антитерористичної операції до служби зайнятості Черкаської області звернулися за допомогою у працевлаштуванні 2 513 мешканців АР Крим, Донецької та Луганської областей

Ukrainian English Russian

Найбільше звернень внутрішньо переміщених осіб відбувається до Черкаського, Чигиринського районних, Смілянського, Канівського  міськрайонних та Уманського, Черкаського міських центрів зайнятості.

За сприянням служби працевлаштовано 883 особи, зокрема 806 осіб, які мали відповідну довідку, розповіли порталу «Діловий регіон» у Черкаському обласному центрі зайнятості.

За направленням служби професійне навчання проходило 192 особи з числа ВПО, у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 348 переселенців.

Станом на 1 листопада 2017 року продовжували отримувати послуги служби зайнятості 114 осіб, з числа ВПО, що отримали довідку про взяття на облік як осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО, з них 90 осіб мали статус безробітного.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: