На засіданні канівського жіночого клубу говорили про підприємництво

Новини

Днями у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання клубу для жінок «Гармонія». Учасницями тематичної зустрічі «Жінка і бізнес» стали 16 пошукачок роботи.

Ukrainian English Russian

«Більшість людей замислюється над започаткуванням власного бізнесу, але зазвичай чогось бракує: знань, коштів, впевненості тощо. Але є безліч ідей, що не вимагають великих вкладень. Є багато прикладів жінок, які спробували себе реалізувати і у них все вийшло», - запевнила учасниць на початку зустрічі заступниця начальниці відділу надання соціальних послуг Ольга Бровко.

Під час тренінгових вправ жінки об’єднувалися у малі групи  для складання «портрету» успішного підприємця. Практична вправа «Де взяти гроші?» дала змогу дізнатися про можливості залучення коштів на власний бізнес-проект.

Разом із ведучою клубу Ольгою Бровко обговорювалися питання мотивації до зайняття бізнесом.

Директорка міськрайонної філії Надія Коломієць коментує: «Жінка і бізнес - річ сумісна. Жінка в бізнесі – це не тільки демонстрація відмінних ділових якостей, але і можливість займатися улюбленою справою, бути фінансово незалежною».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: