ПОРТАЛ
28 квітня 2012, 12:05

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

З сучасними стандартами тваринництва ознайомилися під час практичного семінару на Христинівщині

З сучасними стандартами тваринництва ознайомилися під час практичного семінару на Христинівщині

Днями на базі Корпорації «Украгротех», що на Христинівщині, проведено практичний семінар-навчання для спеціалістів сільгосппідприємств України на тему «Технологія годівлі молочної худоби. Стандарти майбутнього вже сьогодні».

Ініціаторами заходу виступили SILOKING Mayer Maschinenbau Gmbh (Німеччина), ПрАТ «Успіх – Східна Україна» (м. Харків), ТОВ «Резон» (смт. Гребінки Васильківського району Київської обл.), ТМ «Молочка.Ком» (м. Харків), Корпорація «Украгротех» (с. Углуватка Христинівського району).

За планом семінар було розділено на дві частини.

У залі засідань Будинку рад м. Христинівка зібралися аграрії з Черкаської, Київської, Чернігівської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Сумської, Кіровоградської, Запорізької та Херсонської областей.

Робота семінару-навчання розпочалася зі слів привітання голови Христинівської райдержадміністрації Володимира Сидорчука, який дав детальну соціально-економічну характеристику району та побажав всім максимально продуктивної роботи, здобути корисні знання та практичний досвід.

Генеральний директор корпорації «Украгротех» Руслан Кочергін зупинився на пріоритетних напрямках роботи господарства. Зокрема, розповів про тваринницький комплекс корпорації, поділився з присутніми планами подальшого зростання і зміцнення позицій господарства на ринку.

– Наразі «Украгротех» – це господарство, яке ввібрало найкращі традиції минулого та активно впроваджує найсучасніші технології. Ми досягли вагомих результатів, здобули авторитет, впливовість і гарну репутацію. Можна сказати, що я для себе визначив декілька фундаментальних складових успіху: сформована команда висококласних фахівців-професіоналів, відданих своїй справі та спроможних вирішити будь-яке виробниче чи комерційне питання, виправданий ризик, взаємовигідне партнерство, – зазначив Руслан Кочергін.

Про новітні Європейські технології годування молочного стада інформував дипломований інженер «Mayer Maschinenbau Gmbh» Ріхард Фогт. Він особливу увагу звернув на вплив фактору оптимальності складу кормів на здоров’я тварин. Зі слів німецького інженера стало зрозуміло, що фактор механізації веде до інтенсивного шляху розвитку тваринництва та збільшення його рентабельності. Детально пояснив про внутрішньовиробничий менеджмент та контроль в процесі годівлі та яким чином використання устаткування «Data Transfer» та програмного забезпечення «Feeding Management» допомагає контролювати раціон.

Старший науковий співробітник відділу технологій виробництва продукції скотарства, інституту тваринництва НААНУ Леонід Гребень прокоментував необхідність правильної технології виготовлення кормів з оптимальною структурою для забезпечення здорового раціону годівлі ВРХ.

Продовжив роботу зібрання цікавим виступом директор ТОВ «Резон», лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Олександр Могильний. Він відзначив результативність співпраці з Корпорацією «Украгротех», яка носить діловий і правильний підхід до вирішення проблем та засвідчив, що докладе максимум зусиль, щоб виправдати довіру і на довгий термін залишитися партнерами.

Крім того, учасники навчання мали можливість одержати від виступаючих коментарі та відповіді на різні питання.

Друга частина програми, а це практична демонстрація причіпного змішувача-кормороздавача Siloking й оцінка приготовленої суміші, проходила на базі тваринницького комплексу Корпорації «Украгротех».

У цілому робота семінару пройшла цікаво й змістовно. Учасники з задоволенням відмітили, що отримали майже енциклопедію знань.

Довідково:

З моменту заснування фірми SILOKING у 1983 році підприємство стало одним із лідируючих виробників техніки для годівлі. Воно розташоване в м. Тіттмонінгу (Баварія) виробляє техніку для годування «Made in Germany» на засадах високої завершеності виробництва. Сучасні лінії виробництва, постійний контроль якості й використання високоякісних матеріалів гарантують надійність експлуатації машин для щоденного користування.

Інновації, засновані на інтенсивних дослідженнях і розробках, завжди спрямовані на потреби сільського господарства. При цьому у фокусі знаходяться: якість корму, а також рентабельність використання техніки та її довгий термін експлуатації. Уся програма кормозмішувачів-кормороздавачів, з об'ємом бункера від 3 до 45 куб. м заснована на серійному виробництві й пропонує відповідне рішення для кожного підприємства.

За матеріалами:  www.oda.ck.ua