ПОРТАЛ

Бліц
Сергій Решетняк: «Перспективний напрямок - співпраця переробних підприємств і фермерських господарств»

Портал «Діловий регіон» пропонує серію бліц-інтерв’ю з керівниками провідних підприємств області про інвестиційні перспективи Черкащини.

Вектори розвитку молочно-переробної промисловості області окреслив Сергій Решетняк, голова правління ПАТ «Канівський маслосирзавод», одного з найбільших сироробних підприємств Черкащини і провідного виробника корпорації «Клуб сиру».

Сергію Андрійовичу, в чому Ви вбачаєте інвестиційну привабливість Черкащини? Що дає підстави інвесторам вкладати свої кошти в економіку регіону?

Є багато факторів, чому варто звернути увагу на Черкащину. По-перше, тут досить сильний професійний потенціал, розвинуті підприємства передусім харчової промисловості, яка зараз активно розвивається. Ну і звісно оптимальне географічне розташування, яке дає змогу охопити найбільш населені регіони країни і оперативно поставляти продукцію, що безумовно важливо для молочної промисловості. Інша річ, що це треба грамотно організувати.

Які напрямки діяльності «Канівського маслосирзаводу» вважаєте перспективними і плануєте розвивати?

Підприємство на нинішньому етапі має достатні потужності. Тому ми основну увагу передусім зосереджуємо на запровадженні новітніх технологій. Інший напрямок – це розробка і виробництво нових видів продукції. У нас створена належна база, є кваліфіковані фахівці-спеціалісти. Тому будемо урізноманітнювати асортимент.

Сергію Андрійовичу, як у подальшому пов’язуєте розвиток свого бізнесу із Черкащиною?

Зараз ми вивчаємо питання щодо співпраці з розвитку тваринництва. Це перспективний напрямок – співпраця переробних підприємств і фермерських господарств. 70% сировини ми закуповуємо в господарств, а решту – в населення. З господарствами краще працювати, бо там більші обсяги, кращий контроль якості сировини, але нам її не достатньо. Тому створення належної сировинної бази, яка б забезпечувала необхідну кількість і належну якість молока є дуже актуальним питанням. І зараз ми розглядаємо таку можливість – налагодження співпраці із місцевими виробниками молока.