Найголовніше за 10.05.2015
Економічні інтереси іноземного бізнесу на Черкащині
Черкаську область відвідала делегація Міжнародного Трейд-клубу, щоб ознайомитися з інвестиційним мікрокліматом регіону та знайти взаємовигідні бізнес-контакти, налагодити зв’язки. В чому полягає економічна привабливість Черкащини для іноземного бізнесу прокоментували експерти порталу «Діловий регіон».
Черкащина має не лише великий людський потенціал та перспективне сільське господарство, але й розвинену промисловість. Словаччина ж має значні напрацювання в технологіях енергозбереження, і тому ми б хотіли зайти на ринок реконструкції котелень.
Є можливості співпраці і в інших інфраструктурних проектах, наприклад при будівництві та реконструкції доріг, в тому ж сільському господарстві. Думаю, наступний візит відбудеться за участі тих словацьких підприємців, які зацікавлені тут працювати.
Соня Крайчова перший секретар Посольства Словацької Республіки в Україні
|
Під час візиту на Черкащину ми дізналися, що область славиться не тільки аграрним потенціалом, але й машинобудуванням, переробкою сільгосппродукції. Думаю, що в цьому напрямку у китайських бізнесменів є певна зацікавленість у співпраці.
По-перше, нас зацікавила аграрна галузь, зокрема, спільне виробництво та переробка сільгоспкультур. По-друге – використання корисних копалин, наприклад, титану. Для Китаю це дуже актуально, оскільки внаслідок швидкого розвитку економіки за останні роки ми жорстко відчули брак ресурсів. Тож нині шукаємо партнерів для взаємовигідної співпраці.
Ло Вейдун радник з торгово-економічних питань Посольства Китайської Народної Республіки в Україні
|
Польських інвестицій в Черкаській області не так багато, як французьких чи німецьких, що дивує, зважаючи на віддаленість цих країн. В Польщі центральний регіон не такий відомий, як Захід України. Тому, мені здається, Черкащині варто попрацювати над іміджем, над привабливістю регіону і поширювати інформацію серед потенційних інвесторів і підприємців.
У вас надзвичайно перспективний сільськогосподарський напрям. І я думаю, польський бізнес зацікавить саме сільськогосподарська промисловість. У нас напрацьований значний досвід у цьому напрямку. Мені здається, ми можемо запропонувати сучасні технології і європейські рішення у виробництві сирів, молока, м’ясного виробництва. У Польщі успішно працюють такі заводи. І ми готові імплементувати цей досвід в Україну.
Малгожата Гавін ІІ секретар відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща
|
Ми приїхали з інформацією про виставки, які проводимо в Дюссельдорфі і Лейпцизі. Це одні з найбільших у світі виставок різноманітної тематики – упаковка, металургія, медицина, взуття, поліграфія, лиття тощо. Тож запрошуємо до участі у наших виставках.
Мене зацікавив черкаський автопром. Але на жаль, я не побачив модель автомобіля, яку б можна було представити на європейському ринку. На жаль, тут збирають не такі сучасні машини.
Олексій Білий директор ТОВ «Експо Альянс», офіційного представника Messe Düsseldorf GmbH
|
Малайзія переважно експортує свою продукцію і є 24-им найбільшим експортером у світі, попри невеликі розміри країни. В Україну експортуємо в основному продукти рослинного походження – пальмову та кокосову олію, какао-порошок, каву, мило, а також продукти високих технологій.
Агросектор України цікавий для Малайзії. Ми могли б експортувати з Черкащини сільгосппродукцію – соняшникову олію, пшеницю, навіть частково цукор.
Віталій Бойко представник торговельного відділу Державної корпорації з розвитку зовнішньої торгівлі Малайзії
|
|
|