Порушень на майже чверть мільйона гривень виявила ревізія у роботі сільради на Черкащині

Фінанси

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Леміщиської сільської ради та Леміщиського сільського бюджету.

Ukrainian English Russian

Під час ревізії виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 223,7 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.01.2013 по 30.11.2018.

Через недотримання законодавства з оплати праці державі завдано шкоди на суму 122,3 тис. грн.

Аудитори встановили, що виконавчий комітет за рахунок коштів загального фонду протягом 2013-2018 років здійснював утримання 0,5 ставки підсобного працівника дошкільного навчального закладу «Малятко», яке необхідно проводити за рахунок коштів спеціального фонду кошторису, на загальну суму 74,4 тис. грн.

Окрім того, кошти, отримані від батьків, на оплату вартості  харчування дітей у ДНЗ «Малятко», не були спрямовані в повному обсязі на відшкодування проведених витрат з придбання продуктів харчування за рахунок коштів загального фонду кошторису, що призвело до покриття виконавчим комітетом за рахунок коштів загального фонду кошторису видатків, пов’язаних з наданням платних послуг, які потрібно проводити за рахунок коштів спеціального фонду, на загальну суму 19,3 тис. грн.

Через ненарахування доходів від самооподаткування та відсутності контролю за їх надходженням Леміщиський сільський бюджет недоотримав коштів на суму 17,8 тис. грн.

За результатами ревізії ініційовано застосування заходу впливу за порушення бюджетного законодавства у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущення фінансових порушень 2 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: