Про громади в дії йшла мова на регіональному форумі «ГРАНТуємо зміни»

Новини

Вже уп’яте поспіль в Черкасах відбувся регіональний форум «ГРАНТуємо зміни». Цьогоріч захід відбувся під гаслом «Громади в дії: Люди-Ідеї-Ресурси».

Ukrainian English Russian

Про це інформують на сайті Черкаської ОДА.

Саме про цікаві ініціативи та проекти, втілені креативними людьми Черкащини, виникнення та реалізацію ідеї, залучення інвестиційного ресурсу говорили на цьогорічному форумі.

Його відвідали понад 250 осіб. Свій досвід презентували 20 громадських організацій та ініціатив. За словами директора департаменту регіонального розвитку ОДА Романа Карманніка, захід є яскравим прикладом співпраці органів влади і громадськості.

Традиційно, форум розпочався ярмарком громадських ініціатив: 20 громадських організацій представили свої креативні проекти. Під час ярмарку учасники форуму голосували за ініціативу, яка їм сподобалася найбільше.

Після ярмарку всі учасники форуму слухали мотивуючі виступи спікерів: про кроки для розвитку громади, в тому числі інвестиційного; як зміцнити взаємодію між владою та громадою; як самоорганізувати населення для впровадження змін в громадах.

У другій половині дня розпочали роботу секції майстер-класів, де під час більш тісного спілкування відбулося 8 практикумів, зокрема щодо: написання проектів; запуску молодіжних інновацій та створення хабів; залучення інвестицій  та розвитку громадянського суспільства.

Завершився захід нагородженням призами громадських організацій, що зайняли перші 6 місць на ярмарку.