Ще 10 мільйонів виділить місто на підтримку ОСББ

Фінанси

Відповідно до програми підтримки ОСББ у м. Черкаси "Формування відповідального власника житла" на 2019-2020, ще 33 ОСББ у місті отримають близько 10 мільйонів на реалізацію запланованих ремонтних чи будівельних робіт.

Ukrainian English Russian

Про це кореспонденту Zmi.ck.ua розповів головний спеціаліст відділу сприяння ОСББ Черкаської міської ради Юрій Кучеренко.

Як зазначає фахівець, цьогоріч згідно Програми ОСББ вже спрямовано з міського бюджету близько 10 мільйонів гривень. Ще 10 млн. грн. планують спрямувати після погодження рішень виконкомом.

"На наступному засіданні виконкому Черкаської міської ради планують розглянути рішення із спрямування 33-м ОСББ близько 10 млн. грн. на поліпшення стану будинків, підвищення енергоефективності та виконання інших заходів Програми",- розповів Юрій Кучеренко.

За словами посадовця, в основному ці кошти спрямують на утеплення будинків, на встановлення індивідуальних теплових пунктів з системою автоматичного регулювання подачі тепла, на ремонт покрівель, заміну вікон та дверей у під’їздах, капітальні ремонти ліфтів.

Нині у Черкасах зареєстровано 353 ОСББ і сьогодні об’єднання продовжують активно утворюватись.