Селяни Канівщини просять обласну владу захистити їх від свавілля МХП

Новини

Жителі Яблунева звинувачують підприємство відомого агрохолдингу - НВФ «Урожай» - в перешкоджанні приєднання села до Канівської ОТГ.

 

Ukrainian English Russian

Під час засідання сесії Черкаської обласної ради жителі Канівського району звернулися до депутатів обласної ради і громадськості Черкащини з проханням зупинити протиправні дії так званого великого бізнесу на їхній землі. За словами канівців, «представники МХП та його підрозділу НВФ «Урожай», розпочали з громадою справжню війну, суттю якої є приєднання с. Яблунів до будь-кого тільки не до м. Канева» (цитата зі звернення жителів с. Яблунів до громадськості Канівського району).

Селяни стверджують, що їм не дозволяють приєднатися до Канівської ОТГ вже більше двох місяців, пише novadoba.com.ua.

– Ми хочемо приєднатися до Канева, а вони не дають цього зробити. Але ж нам це вигідно, адже село просто зникне. Не буде ні розвитку, ні транспортної розв’язки, школи позакривають… – ділиться думкою Олег Савляк, депутат Яблунівської сільської ради. – Проти об’єднання виступає підприємство ТОВ «НВФ» «Урожай» Групи МХП. Ми вже зверталися у правоохоронні органи. Там нам не допомогли, тому ми приїхали сюди.

Причиною конфлікту селяни називають земельні питання, зокрема оренду паїв.

 

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: