Щоб подолати стихійну торгівлю у Черкасах пропонують вилучати товар

Новини

Єдиний спосіб побороти стихійну торгівлю – це вилучати товар та засоби торгівлі у недобросовісних підприємців. Для цього необхідна ефективна і злагоджена співпраця Управління інспектування ЧМР з Національною поліцією — і не лише з дільничними, а й патрульними.

Ukrainian English Russian

Про це, як інформує у ФБ начальник Управління інспектування ЧМР Станіслав Коломієць, радилися у мерії із заступником міського голови Ігорем Волошиним та директором КП “Черкаськи ринки” Тарасом Кібало, пише dzvin.

— Разом з колегами із різних структурних підрозділів міської ради та представниками правоохоронних органів, провели розширену нараду за результатами якої було вирішено створити робочу групу до складу якої ввійдуть: я, як керівник Управління інспектування, заступник міського голови Ігор Волошин, представник Держпродспоживслужби, а також представник Черкаський відділ поліції ГУНП в Черкаській області та представник Патрульна поліція Черкаської області.

Нашим завданням буде випрацювати чіткий алгоритм, що допоможе в короткі строки ліквідувати незаконну стихійну торгівлю з черкаських вулиць, та спонукатиме підприємців легалізуватись й переходити працювати на комунальні ринки, де є всі умови для контролю за дотриманням санітарних норм. Зокрема мова ітиме про спільні мобільні групи, складені із інспекторів Управління і співробітників поліції, та вилучення товару і засобів торгівлі. Це різкі методи, але нині слабо контрольована ситуація зі стихійною торгівлею їх вимагає, — коментує викладене на сторінці ФБ відео Станіслав Коломієць.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: