Першу допомогу по частковому безробіттю на Черкащині отримало смілянське підприємство

Фінанси
Ukrainian English Russian

Перший роботодавець на Черкащині, який оперативно подав відповідні документи до служби зайнятості та отримає фінансову підтримку від держави, є смілянське підприємство. 74 працівники, які тимчасово залишилися без роботи на період карантину, найближчим часом отримають допомогу по частковому безробіттю.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості тісно співпрацює з роботодавцем вже понад 20 років. За роки взаємодії 153 колишніх безробітних смілян отримали роботу на підприємстві.

«Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин, та роботодавці, які сплачували єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування упродовж 6 місяців, що передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості. Запрошуємо роботодавців до співпраці!», - прокоментувала директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: