Сільську молодь навчають відстоювати легальний заробіток

Новини

Про ризики та негативні наслідки зарплати «в конверті» дізналися сільські школярі від фахівців Золотоніського міськрайонного центру зайнятості та Золотоніського об’єднаного управління ПФУ в Черкаській області

 

Ukrainian English Russian

В рамках просвітницьких заходів «Молодь за легальний заробіток» учні Вознесенської та Пальмірської шкіл взяли участь у флешмобі та прослухали лекцію про легальну зайнятість.

«Молодь, майбутні працівники, дізналися цікаву і корисну інформацію щодо сучасного стану пенсійної системи та її реформування, легалізації заробітної плати, дистанційних форм обслуговування, зокрема, роботи веб-порталу ПФУ, його ресурсних можливостей. Також ознайомилися з важливістю офіційного оформлення трудових відносин і переваги легальної зайнятості для майбутньої пенсії», – повідомила порталу «Діловий регіон» директор Золотоніського міськрайонного центру зайнятості Людмила Павліченко.

Профконсультант центру зайнятості Надія Журавльова ознайомила учнів з правилами усвідомленого вибору професії, провела тестування, щоб кожен міг визначитися, до яких професій має схильності. Учні також отримали інформацію про можливості служби зайнятості, ознайомились із соціальними послугами, що надає служба зайнятості школярам, інформаційними матеріалами, барометром професій.

Про пенсійну систему та її реформування розповіла заступник начальника Золотоніського об’єднаного управління ПФУ в Черкаській області Олена Богдан. 

На завершення зустрічі були надані пам’ятки щодо умов реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, реформування пенсійної системи  запровадженням накопичувального рівня та інформаційні брошури Державної служби зайнятості.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: