Служба зайнятості мотивує клієнтів пробації до опанування затребуваного фаху

Новини

Нещодавно в рамках співпраці із службою зайнятості, в приміщенні Звенигородського міськрайонного сектору з питань пробації проведено захід щодо надання соціальних послуг особам, які були засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та які перебувають на обліку в органах пробації.

Ukrainian English Russian

Участь у заході взяли заступник начальника відділу надання соціальних послуг районної філії обласного центру зайнятості Андрій Федоренко, начальник Звенигородського міськрайонного сектору з питань пробації Віктор Завальнюк та штатна психологиня Олена Шолох.

Для всіх присутніх фахівці районної філії розповіли про можливості професійного навчання за сприяння служби зайнятості під замовлення роботодавців, що дозволить підвищити рівень працевлаштування за набутою професією та сприятиме адаптації до умов виробництва протягом навчання.

Під час заходу фахівці звернули увагу на одну з найважливіших характеристик кваліфікованого робітника на ринку праці, а сааме професійну мобільність, тобто здатність і готовність працівника не лише змінити місце роботи, але й опанувати нову професію, яка, в свою чергу, передбачає якісну базову та теоретичну підготовку, наявність додаткових трудових навичок, високу мотивацію, спрямовану на розвиток власного потенціалу та підвищення професійного рівня.

Наприкінці зустрічі клієнти пробації ознайомились з переліком професій, що користуються попитом на ринку праці Звенигородщини, нормативно-правовим забезпеченням під час професійного навчання.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: