Спрощено порядок повідомної реєстрації колдоговорів та територіальних угод

Новини

Як інформує департамент соціальної політики Черкаської міської ради, Уряд змінив Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів. Цими змінами передбачено спрощення процедури повідомної реєстрації. Нову редакцію Порядку затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 768.

Ukrainian English Russian

Відтепер сторони колективних договорів мають право подати на повідомну реєстрацію лише один примірник документа разом із додатками та супровідним листом. Суб’єкти можуть самі обрати спосіб подачі документів: паперовий, чи електронний.

В паперовій формі необхідно подати оригінал документа з прошитими і пронумерованими сторінками.

В електронній формі – оригінал документа з пов’язаними з ним кваліфікованими електронними підписами. Або ж електронна копія оригіналу паперового документа (фотокопії), засвідчена кваліфікованою електронною печаткою.

Повідомна реєстрація триватиме протягом 14 робочих днів після дня  надходження колдоговору до реєструючого органу. При цьому реєстратор вносить відповідний запис до реєстру та письмово інформує про це суб’єкта подання.

Звертаємо увагу, що реєструючий орган не робить жодних надписів на примірнику колективного договору, змін і доповнень до них, і не повертає документ його сторонам. При цьому, орган реєстрації не може відмовляти у повідомній реєстрації, повертати документи на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати додаткові вимоги до їх оформлення.

 Для повідомної реєстрації колективних договорів (угод), змін і доповнень до них, отримання консультації звертайтеся до відділу праці департаменту соціальної політики Черкаської міської ради за адресою:

18005, м. Черкаси, бул. Шевченка, 307, каб. 203, з понеділка по четвер із 08:00 до 17:15 та в п’ятницю із 08:00 до 16:00 (обідня перерва з 13-00 до 14-00).

 

Останні новини

31 травня, 2020

30 травня, 2020

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: