Тальнівчанам розповіли про переваги сільськогосподарської кооперації

Новини

З метою сприяння організації самозайнятості безробітних громадян, Тальнівською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості було організовано та проведено засідання клубу «Територія успіху» на тему: «Сільськогосподарська кооперація: можливості та перспективи» за участю представників Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

Ukrainian English Russian

Фахівець з профорієнтації Олена Липкань ознайомила учасників заходу з видами сільськогосподарських кооперативів, можливостями сільськогосподарської кооперації, як способу ефективної самозайнятості на селі, законодавчою базою, основними правами та обов’язками членів кооперативу, станом сільськогосподарської кооперації в Україні та Черкаській області.

«Сільськогосподарська кооперація є ефективним механізмом забезпечення конкурентоспроможності малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників. Також вона може впливати на розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів, що входять до складу старостинського округу», - підкреслила Олена Липкань.

У свою чергу, начальник відділу координації землеустрою управління агропромислового розвитку Леся Пересунько розповіла про державні програми підтримки кооперативів та гранти, як спосіб залучення додаткового капіталу, повідомили у Тальнівській районній філії ОЦЗ.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: