У Черкаській області уклали аграрних розписок на понад 700 млн грн

Сільське господарство

В області активно розвивають систему аграрних розписок. Нині їх укладено 87 – на більш як 700 млн грн. Про це розповів начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка.

Ukrainian English Russian

– Аграрні розписки – це перспективний інструмент залучення товарних та фінансових ресурсів в аграрну галузь. Розписки стали альтернативою банківському кредитуванню. Важливо, що цей процес минає зайві ланки, які існують між кредитором та боржником – тим, хто видає розписку. Документ же фіксує безумовний обов’язок видавача розписки здійснити поставку сільськогосподарської продукції або сплатити кошти кредитору, - зазначає посадовець.

Ігор Леонідович сказав, що цьогоріч упродовж лютого-квітня заплановано провести за участі експертів Міжнародної фінансової корпорації майстер-класи для керівників сільськогосподарських підприємств на базі тих виробництв, які уклали аграрні розписки, тренінги фінансової грамотності для бухгалтерів та економістів малих та середніх сільськогосподарських підприємств, навчання з аграрного бізнесу для виробників продукції та їх кредиторів.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: