В обласному центрі бізнесмени створили фонд для допомоги місту

Новини

У Черкаській міській раді відбулася зустріч влади з представниками бізнесу Черкас. Підприємці міста готові фінансово долучитися до боротьби з епідемією та її наслідками і оперативно допомагати в перешкоджанні поширенню коронавірусної інфекції в обласному центрі. Про це повідомляють в Черкаській міській раді.

Ukrainian English Russian

Найближчим часом після певних юридичних процедур починає роботу фонд, створений для допомоги місту.

Під час спільної зустрічі з владою та медиками у першу чергу визначили потреби медичної галузі. Загалом складено перелік на 150 млн грн, які будуть поступово закуповуватись через фонд.

«Кошти з цього фонду щодня будуть спрямовуватися на закупівлю найнеобхіднішого: засобів захисту для медпрацівників, ліків. Щодо придбання апаратів штучної вентиляції легень, вартість кожного з яких становить близько 1 400 000 гривень, а потреба міста 10-15 апаратів, то їх бізнесмени готові замовити вже зараз. Розглядаємо можливість за кошти фонду забезпечити доплату тим медичним працівникам, які безпосередньо контактуватимуть із хворими з підозрою на COVID19», - зазначає міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Головне завдання, яке зараз стоїть перед владою, медиками та бізнесом - проводити своєчасну профілактику, уникнути раптової хвилі епідемії, щодня оперативно реагувати на її перебіг та ліквідувати наслідки.

Останні новини

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: