На Черкащині провели форум із енергоефективності

Енергоефективність

 

У с. Червона Слобода Черкаського району нещодавно відбувся форум «Енергоефективне партнерство та відновлювальна енергетика громад Черкащини». Тут, обмінюючись досвідом, обговорювали тенденції розвитку у сфері енергоефективності, відновлювальної енергетики, досягнення енергетичного та будівельного секторів.

 

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА.

На форум завітали представники районних державних адміністрацій, міські, сільські голови, керівники територіальних громад, ОСББ та ЖБК, депутати, очільники комунальних підприємств та ін.

Під час форуму відбулася дискусійна панель «Енергоефективність для ОСББ, бюджетної сфери: проекти технічної допомоги, джерела фінансування, кейси проектів», секції про формування політики у сфері енергоефективності, а також про енергоефективність в громадських будівлях та житловому секторі.

Експерти, керівники провідних компаній, організацій ділилися досвідом, інформуючи про втілення енергозберігаючих заходів та проектів.

Для ознайомлення зі зразками сучасного енергоефективного обладнання, матеріалами та новітніми технологіями, в межах форуму працювала виставка енергоефективних рішень.