У с. Холоднянському Смілянського району на базі Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН» відбувся регіональний науково-виробничий семінар на тему: «Науково-організаційні основи проведення весняно-польових робіт, посіву ярих культур та стратегія весняного догляду за озимими культурами в агропромисловому комплексі Черкаської області 2012 року», у якій взяли участь начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Рудишин, керівництво райдержадміністрації, науковці, аграрії із Смілянського, Корсунь-Шевченківського, Городищенського, Чигиринського, Кам’янського районів.
– Наше управління започаткувало проведення подібних кущових нарад з питань підготовки та проведення весняно-польових робіт, адже нині хлібороби вступають у напружений та відповідальних період. Подібні наради пройшли вже у Катеринополі, Чорнобаї, на яких охоплено по п’ять районів. Мета і ціль на сьогодні дуже важлива: зустрітися перед напруженим періодом і ще раз почути думку науковців, фахівців, аби виробити одну тактику та одну стратегію проведення посівної кампанії в області. Це досить актуально і корисно, адже переважна частина доповідачів на цих нарадах – науковці, які доводять свою думку безпосередньо до товаровиробника, – зазначив начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Вадим Рудишин.
Присутні дізналися чимало корисної інформації із доповіді заступника директора з наукової роботи Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН», кандидата сільськогосподарських наук Олександра Демиденка.
Авторитетна думка та порада науковців, обмін досвідом із колегами стали у корисними для кожного із учасників наради, адже кожен із сільгоспиробників сьогодні переймається долею майбутнього урожаю.