Прокуратура оскаржує лояльне судове рішення за привласнення бюджетних коштів

Новини

Прокуратура оскаржить судові рішення про відмову в задоволенні клопотань щодо обрання запобіжних заходів депутату Черкаської міської ради та 2 керівникам приватних товариств

Ukrainian English Russian

 Так, депутата Черкаської міської ради та 2 директорів черкаських приватних товариств підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, зокрема, привласненні та розтраті майна, ухилення від сплати податків та службовому підробленні.

Слідчими суддями Соснівського районного суду м. Черкаси 06.03.2019 та 07.03.2019 відмовлено в задоволенні клопотань прокурора про обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі близько 6,3 млн. грн.

Указані рішення суду органами прокуратури та слідства розцінено як необґрунтовані, у зв’язку з чим вирішується питання про їх оскарження до апеляційного суду Черкаської області. 

Водночас, досудове розслідування в указаному кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, слідством встановлено, що депутат Черкаської міської ради, будучи головою однієї з постійних депутатських комісій вказаної ради, організував і очолив злочинну групу, в яку увійшли 2 директора черкаських приватних товариств, які шляхом видачі та використання завідомо підроблених офіційних документів про неіснуючі фінансово-господарські відносини, ухилилися від сплати податків на суму 4,6 млн. грн.

Крім того, члени злочинної групи упродовж 2016 року, шляхом завищення вартості підрядних робіт із капітального ремонту об’єктів інфраструктури міста, заволоділи бюджетними коштами на суму 1,7 млн. грн.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: