Сумгаїтську у Черкасах ремонтують за 156 мільйонів із коштовним асфальтом

Будівництво. ЖКГ

Рекордний по сумі коштів тендер на ремонт вулиці Сумгаїтської у Черкасах виконає підприємство «Дорстрой», що є одним із фаворитів у чинної міської влади. Загалом капітальний ремонт 2,5 кілометрів цієї вулиці коштуватиме міському бюджету 156,41 мільйони гривень.

Ukrainian English Russian

Інформація про це розміщена на порталі «Дозорро», повідомляє 18000.com.ua.

Замовником проведення закупівлі є департамент архітектури та містобудування міськради. Від початку попередня вартість робіт була обрахована у 158 мільйонів гривень. Це найдорожчий дорожній тендер і цього літа, і в історії міста загалом. Для порівняння: другу по вартості подібну закупівлю проводить все той же департамент і вона стосується реконструкції вулиці Чехова за 52 мільйони гривень.

Аукціон по ремонту Сумгаїтської (на ділянці від вулиці Одеської до вул. 30-річчя перемоги) було призначено на 5 липня. До участі в торгах замовник допустив двох учасників: ПП «Дорстрой», зареєстроване у Христинівці, та ТОВ ШРБУ-48 з Умані. «Консорціум Магістраль» з Києва не було допущено до аукціону через претензії до документів, зокрема щодо наявності матеріально-технічної бази.

У ході аукціону дешевшу пропозицію подав «Дорстрой». 23 липня з підприємством укладено договір на виконання робіт. Техзавдання передбачає ремонт дорожнього покриття, облаштування огорожі та дощової каналізації, нанесення розмітки, влаштування освітлення і світлофорів, перенесення тролейбусної опори, благоустрій та озеленення території.

Робота має бути завершеною до кінця липня 2020 року. Підрядник гарантує експлуатацію об’єкта терміном 12 років.

Підрядник двома траншами уже отримав аванс у сумі 19 мільйонів гривень. На сьогодні роботи вже стартували.

Зазначимо, що у договорі закладено вартість асфальтобетону дрібнозернистого типу Б марки 1 для верхнього шару покриття з відпускною ціною по 2 716 грн\т.

ля порівняння візьмемо ціни на аналогічний асфальт у інших тендерах без ПДВ та вартості доставки. Так, виконуючи роботи на замовлення департаменту ЖКК, «Дорстрой» закладав вартість всього у 2496 грн\т. Вулицю Благовісну на замовлення того ж таки департаменту архітектури «Дорстрой» ремонтує із асфальтобетоном за відпускною ціною 2499 грн\т.

Варто зазначити, що єдина іноземна компанія, що ремонтує дорогу на Черкащині, білоруси «Строительно-монтажный трест № 8» для виконання підрядних робіт на замовлення САД, розрахували асфальт значно дешевше: у 2077 тисяч гривень за тонну без ПДВ.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: