У черкаському зоопарку завершують реконструкцію унікального комплексу для копитних тварин

Новини

75 відсотків робіт по реконструкції нового комплексу вольєрів та приміщень для копитних тварин зроблено на території Черкаського зоопарку. Нині триває благоустрій території. Про це Суспільному повідомив директор закладу Євген Ван.

Ukrainian English Russian

Розпочалося будівництво торік у серпні. З того часу на території для копитних тварин демонтували старі вольєри та провели основні роботи. Нині триває благоустрій території та монтаж експозиційної споруди мосту.

За архітектурою нова експозиція буде подібна до сусідньої «Ведмеді і вовки» і матиме спільний вихід. Вона буде розташована на площі у 5 тисяч квадратних метрів. Розповідає директор зоопарку Євген Ван. Відразу ж додає, цей компєлекс стане унікальним не лише в Україні.

«Це, мабуть, буде унікальніший комплекс для зоопарків України, такого я не бачив ніде, і за межами України. Для оленів, копитних, такого не будували ще».

У новій експозиції – каже Євген Ван – буде використаний принцип занурення. У вольєрах оселяться шляхетні та плямисті олені, європейська лань, зубр і козулі. Побачити їх охочі зможуть 24 серпня.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: