У міськраді проблему з встановленням в Черкасах відеокамер переклали на обленерго

Будівництво. ЖКГ

Питання встановлення камер спостереження в місті Черкаси має ряд проблем. Про це повідомив на вчорашньому круглому столі в ОДА начальник управління інформаційної політики міськради Андрій Крилов.

Ukrainian English Russian

– У міськраді діє програма забезпечення правопорядку на 2016-2020 роки. У рамках програми було закуплено 15 відеокамер. Всі ці засоби відеоспостереження були передані в ГУНП. Разом з камерами було закуплено серверне обладнання, що дозволяє обробляти інформацію і передавати відповідним службам. До цього обладнання можна під’єднати ще частину відеокамер. На даний час вже закуплено 25 відеокамер, - інформує Андрій Крилов.

Але, за його словами, не можна всю відповідальність за невстановлені досі відеокамери перекласти лише на виконавчий комітет Черкаської міськради. А насправді справа стосується Черкасиобленерго, на чиїх стовпах відбувається розміщення відеокамер. Камери треба під’єднати до електричної мережі. А ще за фіксування камери на стовпі обленерго бажає брати орендну плату, пише procherk.info.

– Зараз, з 2019 року, виділено більше ніж півтора мільйона гривень знову ж на закупівлю і облаштування камер відеоспостереження. Але нині також виникає питання, де розмістити сервісний центр, де розмітити камери та хто візьме їх на утримання. Адже, за нашою інформацією, в Нацполіції відсутні в кошторисі видатки на забезпечення відеокамер. Бо хто заплатить за електроенергію? За оренду стовпів? – питає Андрій Крилов.

Це обурило керівника області Олександра Вельбівця.

– А як же в громадах? Сільські ради і розміщують, і утримують, і обслуговують! А податок з доходів фізосіб працівників поліції сплачується в Черкаську міськраду. Тобто черкаський міськвиконком отримує податок з ДФО необгрунтовано. Тож це питання лише черкаської міськради! – заявив голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець.

Насамкінець він порадив Крилову порахувати, скільки відеокамер встановлено в Черкаському міськвиконкомі.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: