У місті триває поточний ремонт доріг

Будівництво. ЖКГ

У обласному центрі ремонтують дороги та тротуари. Про хід робіт, які ведуться по департаменту ЖКК, розповів начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко.

Ukrainian English Russian

Нині триває поточний ремонт вулиці Гоголя. Вона буде відремонтована на протяжності 4 кварталів. Роботи виконує ПП «Дорстрой». Цей підрядник також ремонтує вулицю Героїв Дніпра. За словами Сергія Отрешка, досі на роботу підприємства нарікань по якості не було. Гарантія на ремонт цієї вулиці становить 3 роки. Після завершення робіт центральна частина вулиці Гоголя буде відповідати усім стандартам для безпечного пересування транспорту.

«Нині ми перетнули символічний «екватор» поточного ремонту, який здійснюється департаментом ЖКК.

Зроблено вже чимало. Завершений ремонт вул.Гетьмана Сагайдачного від Симиренківської до Пацаєва разом з колом на перехресті Сагайдачного і Пацаєва, яке давно не ремонтувалося. Відремонтована вул.Юрія Іллєнка разом з колом вантажного порту. Зараз на завершальній стадії роботи по вул.Чайковського.

Активно попрацювали ремонтники і на Митниці. Завершений ремонт з’єднувальної смуги – вул.Припортова, вул.Гагаріна до Сержанта Смірнова, і сама вул.Сержанта Смірнова. Таким чином мікрорайон Митниця-1 з усіх боків має якісну дорогу», - повідомив Сергій Отрешко.

У планах – ремонт ще декількох автошляхів.

«По вул. Нижня Горова будемо ремонтувати ті ділянки, де можна поточним ремонтом виправити ситуацію. Також запланований ремонт вул.Бидгощської від вул.Чорновола до вул.Пастерівської і вул.М.Залізняка на ділянці біля Соборного скверу. Буде відремонтована і вул. Святомакаріївська (колишня Леніна) від вул.М.Залізняка до залізничного мосту. Плануємо провести роботи по вул.Волкова біля другої поліклініки від вул. Чорновола до вул. Новопречистенської. Крім того, дрібний поточний ремонт здійснює КП «ЧЕЛУАШ».

Зараз завершено ремонт вул. Дахнівської  і триває ремонт вул.Канівської», - говорить начальник управління вуличної інфраструктури.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: