Жителі ОТГ дізналися на кого можна вивчитися чи перевчитися на Черкащині

Новини

Смілянський міськрайонний центр зайнятості особливу увагу приділяє співпраці з об’єднаними територіальними громадами. З метою презентації послуг служби зайнятості, новітніх онлайн-технологій та електронних сервісів, роз’яснення чинного законодавства про зайнятість населення систематично здійснюються виїзди в громади.

Ukrainian English Russian

Один із таких заходів відбувся в селі Мала Смілянка, що входить до Тернівської ОТГ.

Фахівці служби розповіли присутнім про умови проходження професійного навчання, порядок реєстрації, перереєстрації безробітних в службі зайнятості та облік осіб, які шукають роботу. Жителі громади ознайомилися з можливістю резервування часу через інтернет-сервіс «Електронна черга» та послугами електронних кабінетів. Актуальним було також питання щодо участі в громадських та інших робіт тимчасового характеру,  можливості отримання безробітними одноразової виплати допомоги для відкриття підприємницької діяльності.

Водночас безробітних ознайомили з ринком праці району та актуальними вакансіями від місцевих роботодавців.

«Ми пропонуємо роботу для складачів поїздів, регулювальників швидкості руху вагонів, слюсарів, продавців, електромонтерів, підсобних робітників, в’язальників схемних джгутів, шнурів та кабелів. Таких вакансій зараз найбільше»,- зазначила  заступниця начальниці відділу організації працевлаштування населення міськрайонного центру зайнятості Лариса Задорожна.

Житель громади Олександр Золотарьов завітавши на консультаційний захід отримав надію змінити тимчасові заробітки на постійну роботу. 

«Я продовжую шукати постійну роботу. Коли фахівці служби зайнятості повідомили про актуальні вакансії, мене зацікавила робота на заводі. Там пропонують в’язати джгути для комплектуючих автомобілів, навчають на робочому місці і пропонують хорошу зарплату. Я взяв буклет від роботодавця, обов’язково пройду співбесіду», - ділиться чоловік.

Учасники заходу ознайомилися з умовами проходження професійного навчання за фахом тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва та швачок у відповідних навчальних центрах області.

«Запрошуємо бажаючих здобути фах. Навчання на трактористів відбувається у м. Золотоноша в ДПТНЗ Черкаський навчальний центр МінАП та продовольства України. Швачок навчають у м. Сміла в ДНЗ “Смілянський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів», - поінформувала начальниця відділу активної підтримки безробітних Ольга Самарська –.

Однією з тем чергової зустрічі було формування мотивації роботодавця, його інтересу та зацікавленості в співпраці із службою зайнятості.

«Роботодавцям ми пропонуємо відвідувати семінари та тренінги, організовані службою зайнятості. На них можна навчитися, поновити свої знання чи поділитися власним досвідом з маркетингу та управління, корпоративної культури, тайм-менеджменту. На таких заходах роботодавці регіону знайомляться одне з одним та мають змогу створювати спільні проекти. Також ми розповідаємо про послуги служби зайнятості та розглядаємо варіанти, в яких можна отримати компенсацію з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування», - прокоментувала заступниця начальниці відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Осика.

Такі заходи сприяють зміцненню співпраці між соціальними партнерами у питаннях створення нових робочих місць та організації самозайнятості населення.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: