“Маїс” та ЧДТУ підписали угоду про співпрацю

Сільське господарство

Ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та генеральний директор агропромислової компанії «Маїс» Сергій Осадчий  підписали договір про співпрацю

Ukrainian English Russian

Науковці і виробники мають дотичні стосунки в освітній, науковій, інноваційній та виробничій сферах. В університеті потужний науковий потенціал. Тому «Маїс» зацікавлений у впровадженні наукових розробок, практичних досягнень у галузях переробки плодової сировини — яблук, ягід.

Компанії потрібні нові види устаткування для виготовлення продукції, затребуваної нині на ринку. Важливим напрямком співпраці є також енергозбереження, підвищення ефективності наявних систем на калібрувальному заводі. Корисними можуть стати спільні дослідження у всіх напрямках розвитку агропромислової компанії, зазначають  у прес-службі вишу.

Для Черкаського державного технологічного університету актуальними є організація проходження на об’єктах «Маїсу» практики студентами, стажування викладачів з метою навчання, підвищення кваліфікації, проведення спільних конференцій та ін.

Для узгодження діяльності домовлено створити координаційну раду та робочі групи. 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: