ПОРТАЛ
11 січня 2017, 09:37

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Сергій Першин: «2016 рік був ще одним успішним роком для палати»

Щоб підбити підсумки 2016 року та окреслити перспективи бізнесу у 2017, портал «Діловий регіон» звернувся до керівників провідних підприємств області. На запитання порталу відповідає президент Черкаської торгово-промислової палати Сергій Першин.

Сергій Першин: «2016 рік був ще одним успішним роком для палати»

Як торгово-промислова палата спрацювала у 2016 році?

Якщо коротко, то я сказав би так, що 2016 рік був ще одним успішним роком для палати як з точки зору реалізації статутних завдань, діяльності в цілому, так і в плані розширення членства в палаті.

Хотілося б позначити кілька ключових ініціатив Черкаської торгово-промислової палати в минулому році. Передусім, це - створення Центру сприяння експорту та запуск роботи Постійно діючого Третейського суду при палаті. Також проведено ряд потужних ділових заходів. У квітні ми організували бізнес-зустріч «Обирай Черкаське». В її рамках відбулося 10 яскравих презентацій продукції успішних компаній Черкащини. як ми і планували, цей захід став майданчиком для комунікацій понад 80 представників харчопрому, торгових мереж і влади.

У травні спільно з Укрсиббанком і ТПП України ми провели навчальну конференцію з питань зовнішньоекономічної діяльності, яка зібрала понад 200 учасників. А в грудні, вивчивши досвід роботи провідних зарубіжних бізнес-асоціацій і торгових палат, ми організували Перший конкурс-промоцію «Під знаком «МЕРКУРІЙ 2016» та зустріч керівників підприємств членів палати. Всього в минулому році Черкаська ТПП провела понад 40 ділових і навчальних заходів, які зібрали близько 2500 учасників.

Які Ваші очікування у новому 2017 році?

Сьогодні ми живемо в період високої турбулентності в економічній та фінансовій сферах. Глибокі перетворення йдуть як у бізнес-середовищі, так і в суспільстві в цілому. І всі ці виклики передбачають глибокі зміни в методології, психології та традиціях ведення підприємницької діяльності, в роботі бізнес-асоціацій, громадських організацій, влади.

Успіх забезпечується у трьох аспектах - інноваційності, партнерства і соціальної відповідальності всіх учасників економічної життєдіяльності суспільства. Саме в цьому ключі Черкаська торгово-промислова палата планує здійснювати свою діяльність у найближчій перспективі.