Долю майбутнього міжнародного аеропорту в місті Умань обговорили в Кабміні перший віце-прем'єр-міністр і міністр економіки України Степан Кубів з інвесторами з США. Зустріч відбулася наприкінці грудня. Про це в коментарі виданню
«Багнет» повідомив народний депутат Максим Поляков, який виступив її організатором.
«У Кабміні пройшла вдала зустріч міністра економіки Степана Кубіва і пана Маше, який на зустріч прилетів з Нью-Йорка. Йшлося про створення на базі військового аеродрому в Умані нового міжнародного аеропорту, який буде функціонувати в цивільних, а також військових цілях», - повідомив Поляков.
За його словами, інвестори готові вкласти в проект близько 130 млн євро.
«Аеропорт в Умані логістично дуже зручний. По-перше, це центр країни, де перетинаються всі міжнародні траси, по-друге, Умань стає все більш привабливою для світових паломників, також недалеко знаходиться популярна у туристів Софіївка», - підкреслив народний депутат.
Також він звернув увагу, що міністр економіки запевнив інвесторів у повній підтримці державою такого проекту.