ПОРТАЛ
7 січня 2017, 17:41

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Держмолодьжитло запроваджує «Скриньку довіри» та «Телефон довіри»

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву з 1 січня 2017 року відкрив у рамках заходів щодо забезпечення прозорості та унеможливлення корупційної складової в роботі Держмолодьжитла запроваджує роботу електронної поштової скриньки «Скринька довіри» та телефонної лінії «Телефон довіри», повідомляють в Держмолодьжитло.

Держмолодьжитло запроваджує «Скриньку довіри» та «Телефон довіри»

Як зазначив перший заступник голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний, запровадження телефонної лінії довіри та електронної поштової скриньки довіри стало частиною плану заходів щодо забезпечення прозорості та унеможливлення корупційної складової у роботі Держмолодьжитла, який був розроблений з дотриманням вимог антикорупційного законодавства, зокрема, Закону України «Про запобігання корупції» та погоджений рішенням Спостережної ради Фонду.

– Відтепер, кожний громадянин, у разі виявлення ним порушень у роботі Держмолодьжитла, може повідомити про це у будь-який зручний для нього спосіб. Зокрема, можна повідомити про це через електронну пошту на адресу «Скриньки довіри»: [email protected]. Або подзвонити на телефонну лінію «Телефону довіри» за номером (044) 275 74 32. Таким чином, Фонд не лише забезпечує прозорість своєї роботи на всіх рівнях, а й унеможливлює прояви корупції у своїй діяльності, – наголосив Сергій Комнатний.