ПОРТАЛ
15 лютого 2017, 13:01

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Акціонерам «Черкасиобленерго» таки вдалося змінити керівника

Незважаючи на перешкоди та блокування роботи, акціонерам ПАТ «Черкасиобленерго» вдалося обрати нового керівника. Ним став Олег Самчук, кандидатуру якого запропонувало Міненерговугілля.

Про це повідомили прес-службі Фонду держмайна.

Так, за результатами голосування на зборах, акціонерами було припинено тимчасове виконання повноважень голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Світлани Кузьмінської. Натомість виконуючим обов'язки голови колегіального виконавчого органу ПАТ «Черкасиобленерго» обрали, Олега Самчука.

Слід зауважити, що голосування 13 лютого вдалося провести тільки після втручання поліції, оскільки група невідомих осіб у балаклавах блокувала вільний доступ акціонерів до місця проведення зборів.

У свою чергу, Фонд прогнозує, що рішення загальних зборів акціонерів ПАТ «Черкасиобленерго» від 13.02.2017 р. буде оскаржено зацікавленими у цьому особами. У ФДМУ наголошують, що неможливість зміни менеджменту ПАТ, призводить до нарощення боргів перед ДП «Енергоринок», виведення обігових коштів з товариства та загрожує безпеці об’єднаної енергетичної системи.