За роки співпраці з Черкаським ПАТ «АЗОТ» службою зайнятості укомплектовано майже 2 тисячі вакансій. Підприємство виступає флагманом хімічної промисловості Черкащини і є найбільшим в Україні з виробництва мінеральних добрив, іонообмінних смол, капролактаму та іншої хімічної продукції. На сьогодні у товаристві діє 43 виробничі структурні підрозділи, у яких працює 4,5 тис. осіб. У найближчий час підприємство планує збільшити свої виробничі потужності, а для пошуку співробітників буде звертатися до служби зайнятості.
Ряд важливих питань з організації подальшої співпраці служби зайнятості і роботодавця нещодавно обговорювалися під час робочої зустрічі директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка з керівництвом ПАТ «АЗОТ» – директором департаменту з соціальних питань Костянтином Саленком та директором з персоналу Ігорем Сергієнком.
«Тільки протягом 2016 року роботодавцем заявлено 123 вакансії, з яких 103 укомплектовано за сприянням служби зайнятості. Тобто на 84% ми забезпечили підприємство кваліфікованими кадрами за різними професіями. Також було укладено та виконано 31 договір на стажування безробітних. Завдяки тісній співпраці роботодавець поінформований про всі послуги служби зайнятості, тому він став постійним користувачем. А, оскільки, на підприємстві створені належні умови праці охочі працювати завжди є», - повідомив Григорій Дендемарченко.
Виробничі потужності підприємства, при повному завантаженні, можуть давати у рік близько 3 мільйонів тонн мінеральних добрив, що становить 25% продукції на українському ринку. Якість продукції повністю задовольняє працівників сільського господарства України та зарубіжних країн. А постійна активність підприємства на світових ринках дозволяє йому також мати стабільний збут добрив у країнах Європи, Азії, Америки. Продукція черкаських хіміків експортується до Словаччини, Угорщини, Болгарії, Франції, Ірландії, Німеччини та Китаю. Тому на сьогодні підприємство потребує спеціалістів за фахом: машиніст екскаватора, вантажник, кондитер, терміст, фрезерувальник та токар.