ПОРТАЛ
8 грудня 2016, 15:58

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Ще одному інспектору Черкасирибохорони повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вимоги

Головному державному інспектору відділу охорони біоресурсів Черкаської рибохорони, який спільно з іншим співробітником вказаного органу вимагав від місцевих рибалок неправомірну вигоду, 5 грудня повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Ще одному інспектору Черкасирибохорони повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вимоги

Нагадаємо, 23 листопада слідчим відділом прокуратури Черкаської області спільно з працівниками Управління СБУкраїни в Черкаській області затримано провідного державного інспектора відділу оперативної роботи Черкаської рибохорони за підозрою в отриманні хабара в сумі 5 000 доларів США. Такі гроші він вимагав у змові зі своїм колегою за нескладання матеріалів про адміністративне правопорушення, повернення засобів лову та подальше сприяння у здійсненні діяльності щодо вилову риби місцевими рибалками.

На цей час досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо швидкого, всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин події, обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Крім того, перевіряється причетність до вчинення злочину інших службових осіб Черкасирибохорони, інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області.