ПОРТАЛ
20 грудня 2016, 12:18

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

У Смілі провели ярмарок вакансій на залізничному вокзалі

15 грудня у рамках Всеукраїнського проекту «Квиток до успіху» у Смілі на залізничному вокзалі було проведено ярмарок вакансій. Його організаторами стали Смілянський міськрайонний центр зайнятості спільно з відокремленим підрозділом «Вокзал станції імені Т. Шевченка».

У Смілі провели ярмарок вакансій на залізничному вокзалі

До участі були запрошені підприємства, які мають найбільшу кількість актуальних вакансій: ПАТ «Смілянський машинобудівний завод», ПАТ «НВП «СЕМЗ», ТОВ «Меблі ЛІВС», приватний підприємець Ольга Манцова, Шевченківська дирекція сигналізації та зв’язку та соціальний партнер служби зайнятості Смілянський регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

На заході було 97 відвідувачів, яким запропонували 37 актуальних вакансій.

Роботодавці презентувати свої підприємства, розповіли про актуальні посади, специфіку діяльності, умови праці, рівень заробітної плати та наявність соціального пакета для працівників, повідомляють у смілянській міськраді.

Представники роботодавців мали змогу ознайомитися з резюме пошукачів роботи.

В ході ярмарку вакансій фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості надали близько 35 консультацій відвідувачам заходу щодо послуг служби зайнятості та можливості пошуку через відео презентації вакансій в соціальній мережі, розміщення відео резюме тощо, надали інформацію щодо професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, відповіли на різноманітні запитання учасників заходу.

Ярмарок вакансій на залізничному вокзалі у Смілі проводилася вперше і, як сподівається заступник начальника вокзалу Олександр Кушковий, не востаннє.

Головна мета заходу – щоб кожен смілянин та гість Сміли мав достойну роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець – висококваліфікованого працівника.