ПОРТАЛ
20 грудня 2016, 19:14

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

На Уманщині через порушення зупинили дію 46 будівельних паспортів

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області по Уманському району зупинено дію 46 будівельних паспортів та 5 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

На Уманщині через порушення зупинили дію 46 будівельних паспортів

Посадовими особами управління проведено перевірку діяльності відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Уманської РДА. На підставі виявлених порушень містобудівного законодавства, було прийнято рішення про зупинення дій 46 будівельних паспортів та 5 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки. Основними причинами стали порушення правил Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки та порушення вимог Порядку надання містобудівних умов та обмежень.

Всього за 11 місяців поточного року Управлінням Держархбудінспекції у Черкаській області в рамках здійснення функцій державного архітектурно-будівельного нагляду за діяльністю уповноважених органів містобудування та архітектури Черкаської області проведено 19 перевірок, інформують у прес-службі відомства.