ПОРТАЛ
25 грудня 2016, 15:29

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

У Шполі на освітлення вулиць спрямували 835 тис грн.

У Шполі завершили реконструкцію мереж зовнішнього освітлення. Тепер тут додатково мають світло ще 43 вулиці і 5 провулків. Загалом на це витратили 835 тис. грн. коштів з міського бюджету, повідомили у міській раді.

У Шполі на освітлення вулиць спрямували 835 тис грн.

На минулому тижні по вулицях Братів Коломійченків, Довженка, Яблунева, Калинова, Каландирця, Незалежності, Рильського, Забережна і в частині вулиці Соборної встановили останні енергозберігаючі світильники. Вони покращують безпеку дорожнього руху та створюють комфортніші умови для жителів міста.

Міський голова Шполи Сергій Кравченко неодноразово називав це одним із пріоритетів особистої роботи і роботи своєї команди. Так поступово протягом 2016 року нові ліхтарі з’явилися не лише у центральній частині міста, а й на її околицях. Слід зауважити, що й під час комплексного ремонтування доріг у Шполі, обов’язково встановлювали нове вуличне освітлення. Сергій Володимирович зауважив, що це зробили для зручності та безпеки мешканців, аби вони у темну пору доби могли нормально дійти до своїх будинків.

Неосвітленим тривалий час залишались й вулиці біля міської школи № 5 в районі цукрозаводу. І от декілька тижнів тому працівники ФОП Висотенко С.І. завершили роботи із встановлення системи зовнішнього освітлення.