ПОРТАЛ
8 грудня 2016, 10:28

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Виконком затвердив нові об’єкти для примусового демонтажу (перелік)

На засіданні виконкому міський голова Анатолій Бондаренко вніс до порядку денного питання про примусовий демонтаж незаконно встановлених об’єктів (шести будиночків) поблизу розважального комплексу «Рів’єра». А також – звільнення від огорожі прибережної території поблизу пляжу «Живчик», загальною площею близько одного гектара, де відбулось самозахоплення землі, і облаштовано незаконну парковку автотранспорту. Члени виконкому підтримали відповідну пропозицію.

<b>Виконком затвердив нові об’єкти для примусового демонтажу</b> (перелік)

За словами Анатолія Бондаренка, міська влада націлена й надалі діяти досить рішуче з подібними нахабними проявами самозахоплень міської землі та на законних підставах розчищатиме територію Черкас від незаконних об’єктів. Якщо власники відмовляються їх прибрати самостійно, то це буде зроблено примусово, інформують у мерії.

Зокрема, на виконкомі були ухвалені рішення про примусовий демонтаж семи самовільно встановлених кіосків та 14 біл-бордів, розташованих на території міста.

Серед них по: вул. Генерала Момота,1 (ТС – павільйон у комплексі із зупинкою громадського транспорту «вул. Генерала Момота»); вул. В’ячеслава Чорновола (ТС – павільйон у комплексі із зупинкою громадського транспорту «вул. В’ячеслава Чорновола»); вул. Благовісна (ТС – павільйон у комплексі із зупинкою громадського транспорту «Центральний ринок»; вул. Пацаєва, 52 (ТС – тимчасова споруда, що знаходиться на території газозаправної станції); бульв. Шевченка, 135 (ТС – кіоск «Найсмачніше насіння»), вул. Сумгаїтська (ТС – павільйон в комплексі із зупинкою громадського транспорту «Ринок»); вул. Одеська, 14 (ТС – кіоск).

Також буде примусово демонтовано рекламні біл-борди за такими адресами:

– бульв. Шевченка біля перехрестя з вул. Припортовою – 14 об’єктів;

– бульв. Шевченка біля перехрестя з вул. Б.Хмельницького – 4 об’єкти;

– бульв. Шевченка біля перехрестя з вул. Святотроїцькою – 3 об’єкти;

– бульв. Шевченка біля перехрестя з вул. Смілянською – 3 об’єкти.