ПОРТАЛ
26 грудня 2016, 07:54

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Анатолій Бондаренко поділився планами на 2017 рік

Термомодернізація будівель закладів освіти та охорони здоров’я, приміщення яких також будуть суттєво оновлені та відремонтовані, продовження ремонтів доріг і тротуарів, будівництво полігону твердих побутових відходів в районі с. Руська Поляна, реконструкція будівлі КП «Центральний стадіон» (накриття над трибунами), а також зведення Льодового Палацу у мікрорайоні Митниця.

Анатолій Бондаренко поділився планами на 2017 рік

Такі плани роботи на наступний рік озвучив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, звітуючи перед громадою Черкас про зроблене ним і його командою за рік роботи 22 грудня.

Зміни очікують і черкаську набережну. На думку міського голови, яку підтримують також і депутати, концепція черкаської набережної має набути спортивного напрямку з обладнаними майданчиками для занять різними видами спорту, велодоріжками тощо, зазначають у мерії.

– Досить будувати різноманітні «забігайлівки» та «розливайки» на міських пляжах. Пора вже прищеплювати здоровий спосіб життя для наших громадян і особливо – дітей та молоді, – наголосив Анатолій Васильович.