ПОРТАЛ
2 квітня 2017, 11:45

Перекладач


перекласти з:

перекласти на:

Як просувати свій бізнес в інтернеті, розкажуть черкаським підприємцям фахівці Google

Безкоштовний семінар «Відкрийте можливості інтернету для свого бізнесу» проводить Черкаська торгово-промислова палата. Захід вестимуть сертифіковані експерти Google для МСБ. Реєстрація на захід тут. Зустріч відбудеться в конференц-залі готелю «Апельсин».

Як просувати свій бізнес в інтернеті, розкажуть черкаським підприємцям фахівці Google

Учасники заходу отримають найсвіжіші дані щодо поведінки інтернет-користувачів та почують успішні приклади просування бізнесу онлайн.

«На семінарі розкажуть не лише, як приваблювати нових клієнтів через мережу інтернет, але й яким чином можна відстежувати ефективність рекламних онлайн-кампаній та які інструменти інтернет-маркетингу підходять саме Вашому бізнесу». – відзначив перший віце-президент Черкаської ТПП Сергій Корнієнко.

Крім того присутні на заході зможуть отримати консультацію провідних маркетингових агентств, обговорити можливі стратегії просування бізнесу онлайн на прикладі історій успіху та протестувати свій сайт для визначення його ефективності.

Захід відбудеться 3 квітня з 11:00 до 14:00 в конференц-залі готелю «Апельсин». Участь - безкоштовна. Програма передбачає обід для учасників.

Зареєструватися можна також у Черкаській ТПП:

Корнієнко Сергій Анатолійович,

перший віце-президент Черкаської ТПП

тел.: 0472 54 17 23

моб.: 067 636 48 28

e-mail: [email protected]